Velkoobchod

Tato sekce je určena pro obchodníky - dealery. Dealer je fyzická, či právnická osoba mající živnostenský list pro obchodní - prodejní činnost a přiděleno IČO, popřípadě DIČ. Pokud chcete odebírat zboží Scalextric za dealerské ceny, musíte se u nás zaregistrovat a to následujícím způsobem. Domníváme se, že na úplném počátku by měl proběhnout osobní pohovor, může být samozřejmě i telefonický. A to na : 777 305 217. Následně nám na náš e-mail: slotcar@seznam.cz zašlete vaše iniciály: IČO, DIČ, adresu, číslo účtu, telefon, kopii živnostenského oprávnění, abychom měli vše potřebné pro vystavení řádné faktury. My Vám následně zašleme náš dealerský ceník s Vašimi nákupními cenami.

První minimální odběr za dealerskou cenu je v hodnotě 25 000,- Kč, následné mohou být již nižší. Dealerské ceny odpovídají aktuálním nákupním podmínkám, skladové situaci distributora a rozsahu obchodní spolupráce distributora s dealerem. To znamená, že dle množství odebraného zboží se dealerovi zvyšuje jeho rabat na zboží. Tyto kategorie jsou čtyři: A,B,C,D a dealer je s nimi seznámen po registraci u distributora. Distributor si vyhrazuje právo na změnu obchodních cen. Dealerské ceny v distributorem požadovaných objednávkách jsou závazné. Dealerovi budou doporučeny i prodejní ceny, nikdy však nesmí prodávat zboží pod internetovou cenou distributora, jinak bude spolupráce ukončena.

Objednávky jsou přijímámy e-mailem či telefonicky. Objednávky přijaté do 15 hodin jsou vyřizovány ještě téhož dne. V případě, že určité zboží nebude skladem, je distribuováno pouze zboží na skladě. Zboží je zasíláno obchodními balíky České pošty a hrazeno buď při převzetí, tzn.dobírkou (faktura je přiložena u zboží), či platbou předem na účet distributora, na základě zálohové faktrury. Zálohová faktura musí být uhrazena nejpozději do sedmého dne od jejího vystavení. V případě nedodržení této lhůty je zrušena rezervace zboží a zálohová faktura stornována. Poštovné platí dealer. Je možnost osobního odběru zboží a zaplacení v hotovosti při převzetí zboží, popřípadě předem, viz. zálohová faktura. Při převzetí dodávky je dealer povinen zkontrolovat si její stav.

Při osobním převzetí kontroluje stav na základě faktury, popř. dodacího listu. Pokud obsah dodávky neodpovídá dodacímu listu (faktuře), je dealer povinen ji odmítnout jako celek.

Při převzetí dodávky dopravcem je dealer povinen zkontrolovat údaje uvedené na přepravním listu. Pokud tyto údaje nesouhlasí se skutečností, je porušen originální obal zboží nebo je porušena originální polepovací páska distributora na obalu, je dealer povinen tuto skutečnost uvést do poznámky na přepravním listu dopravce nebo dodávku odmítnout jako celek. Následně je dealer povinen zkontrolovat obsah zásilky dle přiloženého dodacího listu - faktury. Pokud obsah neodpovídá dodacímu listu - faktuře, je dealer povinen toto uvést na přepravním listu - příloze. A toto si nechat potvrdit dopravcem. Pokud to dopravce odmítne, je dealer povinen odmítnout dodávku jako celek.